kעיסוי לנשים בחיפה
english русский
קביעת תור: 050-8194930 לא בשבת

עיסוי לנשים בחיפה

עיסוי לנשים בחיפה

העיסוי מהווה שיטת טיפול העושה שימוש בידע נרחב באנטומיית הגוף ובמערכת השלד ושהשרירים שלנו. מטרת העיסוי היא להוות פתרון לבעיות רפואיות, זאת תוך כדי רצון להשיב לגוף יכולת תפקוד, הקלה על כאבים, שחרור שרירים, שיפור תנועת הגוף והגמישות ושיפור התחושה הנפשית הכללית וכמובן עבור הנאה. העיסוי נעשה על ידי מגע של מטפל לרוב ומבוסס על חיכוך, שפשוף ולחיצות על פני הגוף.

קביעת תור לעיסוי לנשים בחיפה

לא ניתן להזמין יותר תור לעיסוי – נא לא ליצור קשר !

עיסוי לנשים מקצועי ורפואי בלבד

כיום ניתן לקבל וליהנות מעיסוי לנשים אצלנו בקליניקה לרפואה משלימה לתושבי הקריות ובחיפה. בין אם מדובר בעיסוי לנשים בלבד, עיסוי רקמות, עיסוי אבנים חמות ועוד. זה בנוסף לאפשרות פשוט להגיע לצפון וליהנות ממסאג בחיפה.

בעיסוי הממוקד לפתרון בעיות רפואיות ישנו שימת דגש על האנטומיה של הגוף ובכללו על כל המערך האורטופדי הכולל את השרירים, רצועות, גידים ומפרקים. בעיסוי רפואי נדרשת מהמטפלים אצלינו בקליניקה מיומנות טכנית גבוהה ומקצועית רבה יותר, בה נלקחים בחשבון מערכת השלד והשרירים של המטופל הכול על מנת להביא לשיפור בריאותי ורפואי כמטרה עליונה.

במסגרת הקליניקה לרפואה משלימה מוצעים מספר רחב של עיסויים לנשים על חלקם נרחיב.
אלה מרשין – מוסמכת מבצעת עיסוי לנשים בחיפה ( בנווה שאנן / בכרמל), קריות ובצפון הארץ.

אפשרות עיסוי לזוגות ע"י 2 מעסים (אישה מעסה + גבר מעסה).

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי

אולי סוג העיסוי היותר חשוב אצלנו בקליניקה. עיסוי רפואי למעשה זהו עיסוי בהיבט הפיזיולוגי של גוף האדם המתייחס למנה השלד בגוף, מפרקים, רקמות ועוד. תפקיד העיסוי הרפואי הוא לעזור לגוף להשתקם מפעילות ספורטיבית ענפה ואף לשיפור בריאותי כללי בכך שהאיבר עליו מתבצע העיסוי מתפקד טוב יותר.

בפועל, הביצוע עצמו מתבצע ע"י לחיצות המעסה, בידיים או באצבעות ועל מנת שהחיכוך בין האיבר המעוסה יהיה נעים יותר משתמשים לעיתים בסוגי שמנים המקובלים לשיטות עיסוי אלו.

הטיפול כפי שאנחנו בקליניקה בחיפה רואים אותו, חייב להיות באופן המקצועי ביותר וזאת בכדי לא חלילה לגרום נזק לאיבר שזקוק לטיפול שכזה.

ניתן להזמין עיסוי רפואי לנשים בלבד

עיסוי שוודי

עיסוי שוודי

מהוה עיסוי שבבסיסו שימוש רחב בשמנים ריחניים להרגעה והנאת המטופל, אי לכך ישנה אף חשיבות יתרה לאווירה סביבתית נעימה במקום בו נעשה העיסוי. עיסוי זה פותח עוד במאה ה-19 ובבסיסו מטרה של שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. העיסוי השבדי מבוסס על 6 עקרונות יסודיים:

  1. ליטוף על ידי תנועות עדינות של המטפל
  2. עיסוי עמוק באמצעות ליפוף כף היד ודחיסה באזור השרירים
  3. חיכוך בעבור חימום הרקמות
  4. הקשות קצביות עם האצבעות על השרירים והרקמות
  5. לחיצות ישירות על שרירים וסביב עמוד השדרה
  6. רטט על ידי תנועות מהירות של המטפל לשחרור וחימומם של שרירים
  7. עיסוי אבנים חמות

מדובר על שיטת טיפול עתיקת יומין שמקורה בהודו וברחבי אסיה לפני 5,000 שנה. מטרת עיסוי זה להביא למצב של רגיעה, הורדת מתחים וטיפול בבעיות כאב. בעזרת אבנים המעניקות חום ישיר מתקיים תהליך של הרפיה ושחרור של שרירים תפוסים ומתוחים. במסגרת הטיפול מתאפשר למטפל להניע את האבנים לאורך גופו של המטופל ובכך למקד חום בנקודה אנרגטית מסוימת, שריר או רקמה.

ניתן להזמין עיסוי שוודי לנשים בלבד

עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים

שירות עיסוי נוסף שמספקת המרפאהסלון הוא עיסוי עבור ספורטאים. הן אלו העוסקים בספורט מקצועי והן אלו העוסקים בספורט באופן יומיומי בעבור תחביב.

עיסוי ספורטאים מתמקד בעיקר בעיסוי רקמות עמוק ושרירים. עיסוי זה נועד למנוע פציעות עתידיות ואישוש הגוף אחר פעילות ספורטיבית כזו או אחרת. עיסוי זה הינו ייחודי ומצריך ניסיון רב מצד המטפל, היכרות וידע רב עם הפעילות הגופנית של המטופל והכרה מקרוב של העולם הפיזיולוגי.

לאלו העוסקים בספורט ורוצים לעשות שימוש בעיסוי ספורטאים מומלץ לרוב לתאם עיסוי שלושה ימים לפני תחרות ורק יומיים אחרי ולא לפני לאחר התחרות. במקרים של אימון בעבור תחרות גדולה ראשונה ההמלצה היא לא לתאם עיסוי בסמוך למועד התחרות, זאת על מנת למנוע לתגובה הכבדה של הגוף. כמו כן, רצוי לא לבצע עיסוי ספורטאים בעת מצב של פצעים פתוחים, לחץ דם לא תקין, עייפות ותחושה כללית ירודה.

ניתן להזמין עיסוי ספורטאיות לנשים בלבד

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק

מטרתו של עיסוי רקמות עמוק הוא בשחרור מתח ברקמות המצויות בשכבות עמוקות יותר ועמוקות פחות. עיסוי הרקמות כולל בתוכו עיסוי של גידים. שרירים ומפרקים. העיסוי כולל עיסוי של קווי מתאר בגוף הן לרוחב והן לאורך ובכך מסייע הוא בשחרור של דפוסי מתח כרוניים הנוצרים בגופנו. מתח זה בא לידי ביטוי בכיווץ של רקמות המביא לחוסר גמישות וזרימה חופשית ברקמה עצמה. חוסר זרימה זה מביא לתעבורה מעטה יותר של דם וחמצן אשר יוצרים חוזר איזון במקומות אחרים בגוף ואף מביאים להצטברויות של רעלים.

ניתן להזמין עיסוי רקמות עמוק לנשים בלבד

עיסוי אבנים חמות

עיסוי אבנים חמות

מדובר בעיסוי של אבנים חמות העוזרות בהרפיה ושחרור של שרירים תפוסים ומתוחים. בעיסוי זה האבנים החמות נעות על גופו של המטופל ומעבירות בצורה ישירה חום לשרירים, רקמות ולנקודות בגוף בעלות השפעה אנרגטית. עיסוי באבנים חמות כולל בתוכו אף הנחת אבנים במקום מסוים מבלי להזיזם זאת בכדי להתמקד באזור נקודתי ובעייתי בגוף ולשחרר שם לחצים.

ריפוי בעזרת אבנים חמות כשבתוכו גם עיסוי הינה טכניקת ריפוי ידועה כבר אלפי שנים. בזמנים קדומים היה שימוש באבנים חמות לריפוי ברפואה ההודית ובחלקים נוספים ברחבי אסיה.

ניתן להזמין עיסוי אבנים חמות לנשים בלבד

עיסוי לנשים בלבד

עיסוי לנשים בלבד

עיסויים נוספים הניתנים היום הם עיסויים לנשים. עיסויים אלו אף כוללים עיסויים לנשים בהיריון כשבהם יש שימת דגש לאלמנטים אשר יקלו על כל אישה בזמן חודשי ההיריון. עיסוי בעבור נשים מתמקד ברצון להעניק הקלה בהתמודדות של נשים רבות עם השינויים המתחוללים בגופן ובנפשן, זאת בצורה של הרגעה והורדת מתחים בגוף והן בהקלה של כאבים פיזיים הנוצרים לא פעם במסגרת עבודה קשה, מחזור, שינויים הורמונאליים, גיל הבלות ועוד.

הרצון במסגרת הקליניקה הוא להעניק שירותי עיסוי לא רק לשם הנאה, אלא גם 
להוות מטרה ראשונית כפתרון נוסף לבעיות רפואיות לנשים אשר מגיעות. אי לכך 
החשיבות במטפלים מוסמכים ומקצועיים הן נר לרגלי המרפאהסלון.
c f